می‌خاهم…

می‌خواهم اعتماد کنم، اعتماد به هر قیمتی که باشد. یک‌بار هر چه داشتم را باختم. نشستم کنار. گفتم من نیستم. دیگر بازی نمی‌کنم. تعطیل. اما زندگی بی حادثه‌ی قمار، بی خطر کردن‌های خرکی، چیز لوس بی‌‌خودیست. می‌خواهم سر چیزهای بزرگ بازی کنم. سر زندگی‌ام، سر جانم، سر دل و دینم… با این‌همه احتیاط زندگی را نگه‌ش می‌دارم که چه؟

می‌خاهم، می‌خواهم را بدون «واو» بنویسم و تماشا کنم که دنیا هنوز سر جایش است و آب از آب تکان نخورده. بیا بازی کنیم بیا هنجارها را ناهنجار کنیم. بیا کلمات را بخوانیم اما نفهمیم… بیا الفبای بی‌معنی ببافیم و شعرهای عاشقی را در دلشان بریزیم. بیا بی‌مقصد برویم و نرسیم و برنگردیم. بیا قصه‌ها را نخوانیم، فیلم‌ها را نبینیم فقط آنها را زندگی کنیم. بیا حوصله‌مان که سر رفت، از حوصله خالی شویم و برای همیشه مفهوم حوصله را بیاندازیم دور. بیا… بگذار با هر‌آنچه مفهوم و چارچوب و محتوای زندگی‌ست بازی کنیم و آنقدر ببازیم تا دیگر هیچ برای باختن نداشته باشیم. بیا… بیا باز هم به شوق قله‌ی «هیچ»… برویم.

This entry was posted in از زندگی. Bookmark the permalink.

10 Responses to می‌خاهم…

 1. مهرآیین says:

  بیل بریم…من پایه ام.چرا خبری ازت نیست؟ دیگه مارو دوس نداری؟

 2. bita says:

  انار جان با یک عالمه آرزو هاى خوب سال نرو بهت تبریک میگم. ایام به کامت باشه انار خانومى

 3. حمید از دیار نجف آباد says:

  به لینک وبلاگها نگاه می کنم تا اگه نشده بیشتر ببینمشون لااقل به بهانه ی سال نو عرض سلامی کنم و یادم اومد که چقدر ذوق و سلیقه تون در عکسها بی نظیر بود. لذا بهانه ای پیدا می کنم تا آغاز سال 7035 میترایی _آریایی، 3751 زرتشتی، 2572 هخامنشی(شاهنشاهی) و 1392 خورشیدی(شمسی) رو برای شما و خانواده ی محترمتون، فرخنده و مبارک آرزو می کنم.

  موفق و پیروز باشید … درود و دو صد بدرود

 4. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به
  این خوبی سپاسگزارم

 5. سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 6. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 7. خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت مفید

 8. خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب مفید

اثری؟ نظری؟ خبری؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>